Průvodce výběrem
trekingových holí


Trekingové hole  >  Dárek pro aktivní prarodiče? Trekingové hole!

Dárek pro aktivní prarodiče? Trekingové hole!

Pokud jsou vaši prarodiče aktivní turisté, nebo je chcete k této zdraví prospěšné činnosti motivovat, pořiďte jim jako dárek na Vánoce trekingové hole.

Tato užitečná pomůcka se dnes velmi šíří, jak si jistě všímáte nejen na vycházkách v přírodě, ale i na chodnících našich měst. Trekingové hole se totiž seniorům osvědčily, protože zajišťují bezpečnou chůzi šetřící klouby. A jelikož slouží především jako opora, jsou robustnější než nordic walking hole, a mají také madlo s poutkem.

Ovládnou je už při štědrovečerní pohádce

Další dobrou zprávou je, že trekingové nebo také turistické hole rázem ovládne opravdu každý, bez rozdílu věku nebo kondice, protože nevyžadují žádnou speciální techniku. Důležité je pouze správné nastavení jejich délky a současné používání obou holí, jakožto prevence bolestí zad.

Nejlepší ceny má e-shop

Ve spolehlivém internetovém obchodu inSPORTline jsou nyní nejpopulárnější trekingové hole Worker v akci za 390 korun, přičemž jejich původní cena byla 740 korun. Jsou buď červené, nebo modré, teleskopické, odpružené, z velmi lehkého hliníku, použitelné celoročně. Mají dokonce náhradní kloboučky pro chůzi ve sněhu, takže si je prarodiče mohou na zkoušku vzít třeba už na půlnoční. 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 18. 10. 2014


Další novinky

Poznejte kvalitu - trekingové hole Leki

Mezi stálice na trhu kvalitních trekingových holí patří i Leki, firma založená Karlem Lenhartem již v roce 1948, takže vyrábí hole už skoro 70 let. Pořád jsou skvělé a moderní.

25. 8. 2016

všechny novinky